Jamajka.sk je cestovateľský magazín o stredoamerickom, karibskom štáte Jamajka o histórii, kultúre, pamätihodnostiach, miestnej faune, flóre, ale prináša aj zaujímavosti a tipy.

Ak sa zaujímate o Jamajku, baví vás písanie a chceli by ste vašimi článkami prispieť k tvorbe obsahu tohto webu, prípadne máte inú predstavu o spolupráci s týmto webom, napíšte nám.

O Jamajke píšu

 

Mgr. Monika NoskováMgr. Monika Nosková

O mne: „Spoznávanie nových miest, kultúr a ľudí patrí k mojim najväčším koníčkom a o svojich poznatkoch rada aj píšem. Jamajku považujem za pravý karibský raj spojený s nefalšovanou pohodou a nezabudnuteľnými dobrodružstvami.“

 

Obsah týchto stránok je výhradným duševným vlastníctvom Prevádzkovateľa a tretích strán. Akékoľvek použitie obsahu stránok bez predchádzajúceho písomného súhlasu Prevádzkovateľa je zakázané. Prevádzkovateľ udeľuje súhlas výlučne na prezeranie a tlačenie stránok, pre osobnú, nekomerčnú potrebu.

Stránky Jamajka.sk majú výlučne informatívny a nezáväzný charakter. Napriek úsiliu vynaloženého na bezchybnosť obsahu, Prevádzkovateľ neposkytuje žiadne záruky za ďalšie použitie zverejneného obsahu a informácií.